sobota, 27 sierpnia 2011

Oczy, mafia i DN


Upał wręcz nieznośny, a mama ciąga mnie po targowisku i szuka mi dżinsów… Jak ja nie cierpię przymierzać spodni! WRESZCIE coś się zaczęło dziać i w moim spokojnym miasteczku była strzelanina! Tuż obok naszego domu! Po mieszkaniach w całej okolicy (a nie jest ta nasza okolica za wielka) chodzą i pytają. Ja nie mogę... Ponoć policja i mafia. Mam za domem mafię! Jaki szpan. Świat zwariował. A takie ponoć spokojne bloki. Miałam wczoraj imieniny, dzisiaj impreza :)

Dobiłam do 70 odcinka bleach, potem zrobiły się nudne i beznadziejne, więc na razie sobie odpuszczam i wracam po raz sześćdziesiąty oglądać Death Note od początku. Wciąż pozostaje najlepsze, a w miarę jak oglądam inne anime, jego status tylko się jeszcze wyżej podnosi (choć wyżej to już chyba nie można XD). Zauważyłam, że coś za mało tu Lighta, więc oto i on!
Ptaki już odleciały, a wśród nich moje ukochane jaskółki. Tak tu teraz cicho… Boże, znowu nadejdzie jesień, będzie wilgotno i mgliście, a niebo będzie wiecznie szare, słońce gdzieś zniknie… Szkoda, że Polska jest krajem wyjątkowo ubogim w słońce,  te szarości negatywnie wpływają na moją psychikę. Chociaż w komputerze będzie kolorowo, już ja o to zadbam!


Zagadka:
Jaki kolor oczu ma wpisany do dowodu osobistego osoba z heterochronią? 

3 komentarze:

 1. hmm co do oczu to ja mam niebieskie i naprawdę odporna na głód. mogę cały dzień latać biegać itd bez śniadania i na jednym kinder bueno O.O od zawsze tak mam, a do tego nic mi się nie dzieje, nawet nie czuję głodu i dobrze się rozwijam. nie, nie jestem chuda jak tyczka, tylko taka w sam raz. szczerze? to mogłabym coś zrzucić, ale jak? skoro dziennie jem 2 bółki z marmoladą i 2 danie na obiad i casem czzekoladę wtrynię xDD ooo! daj opowiadania o wikcie ;D mi się strasznie podobają ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Też tak chcę XD
  Dobra, dam, ale nie wiem, jak innym. Wciąż uważam, że są marne.

  OdpowiedzUsuń
 3. *idzie sobie wydziubać oczy, bo nie są niebieskie* :C

  OdpowiedzUsuń